اجرای فاز دوم هدفمندی , دولت به جمع بندی نرسیده است

عالم اقتصاد – عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جلسه دولت با اقتصادادنان به جلسه عمومی و سطح پایین تبدیل شده بود، گفت: رئیس جمهور در این جلسه اعلام کرد که دولت به جمع بندی برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها نرسیده است.

اجرای فاز دوم هدفمندی , دولت به جمع بندی نرسیده است

عالم اقتصاد - اجرای فاز دوم هدفمندی, دولت به جمع بندی نرسیده است, جلسه اقتصاددانان مجلس با دولت مفید نبود, جلسه اقتصاددانان با دولت, جلسه مجلس با دولت جعفر قادری در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر، در خصوص جلسه دولت با اقتصاددانان مجلس برای بررسی راهکارهای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها گفت: این جلسه متاسفانه به یک جلسه عمومی تبدیل شد و حدود بیشتر از ۸۰ نفر از نمایندگان در این جلسه حضور داشتند.

جلسه اقتصاددانان مجلس با دولت مفید نبود

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در ابتدای جلسه رئیس جمهور اعلام کرد که در خصوص راه کارهای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها دولت به جمع بندی نرسیده است.

وی با بیان اینکه جلسه هم اندیشی دولت و مجلس مفید نبود، اظهار داشت: سطح این جلسه عمومی و پایین بود و مجالی برای طرح نقطه نظرات تخصصی اقتصاددانان مجلس برای راهکارهای اجرای فاز دوم یارانه ها وجود نداشت.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
خبرنامه