بانک صادرات هم از تحریم اتحادیه اروپا خارج شد Reviewed by Momizat on . گروه بنگاه ها:پس از برقراري تحريم‌هاي به ناحق از سوي اتحاديه اروپا عليه بانک صادرات ايران اين بانک با انجام پيگيري‌هاي حقوقي مداوم توانست حقانيت خويش را اثبات و گروه بنگاه ها:پس از برقراري تحريم‌هاي به ناحق از سوي اتحاديه اروپا عليه بانک صادرات ايران اين بانک با انجام پيگيري‌هاي حقوقي مداوم توانست حقانيت خويش را اثبات و Rating:
شما اینجا هستید:خانه » اقتصادی » بانک صادرات هم از تحریم اتحادیه اروپا خارج شد

بانک صادرات هم از تحریم اتحادیه اروپا خارج شد

گروه بنگاه ها:پس از برقراری تحریم‌های به ناحق از سوی اتحادیه اروپا علیه بانک صادرات ایران این بانک با انجام پیگیری‌های حقوقی مداوم توانست حقانیت خویش را اثبات و با رای دادگاه اروپایی از لیست تحریم‌ها خارج گردد.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در جهت رفع تحریم‌های اعمال شده با انجام فعالیت‌های حقوقی و پیگیری‌های مستمر توانست تحریم‌ها را لغو و نام خود را از لیست شرکت‌ها و سازمان‌های تحت تحریم خارج سازد. بر اساس این رای، دادگاه اروپایی درخواست بانک صادرات مبنی بر ابطال تصمیمات اتحادیه اروپا در خصوص تحریم بانک را پذیرفت. بنا بر این گزارش از یک سو لغو تحریم‌ها بیانگر حقانیت بانک در انجام فعالیت‌ها بوده و این امر می‌تواند ضمن تقویت جایگاه بانک در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی تاثیر بسزایی در افزایش روند سودآوری داشته باشد. به گزارش خبرنگار دنیای‌اقتصاد هفته پیش هم بانک ملت توانست پس از پیگیری‌های حقوقی طولانی مدت رای دادگاه اروپایی را برای خروج این بانک از فهرست بانک‌های ایرانی تحریم شده توسط اتحادیه اروپا به‌دست آورد. خبرهای غیررسمی حاکی است شکایت بانک تجارت هم مراحل پایانی خود را طی می‌کند واحتمالا این بانک نیز در آینده نزدیک از فهرست بانک‌های تحریمی اتحادیه اروپا خارج خواهد شد.


کلمات کلیدی:

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا