جواد لاریجانی: پرچمداران اصلاحات لیاقت شرکت در‌ انتخابات را ندارند Reviewed by Momizat on . دبير ستاد حقوق بشر قوه‌قضائيه با تاكيد بر لزوم حساسيت نسبت به جبهه معارض داخلي گفت: نسخه‌اي براي دولت و شوراي نگهبان نمي‌پيچم؛ اما آنهايي كه در فتنه در جبهه معا دبير ستاد حقوق بشر قوه‌قضائيه با تاكيد بر لزوم حساسيت نسبت به جبهه معارض داخلي گفت: نسخه‌اي براي دولت و شوراي نگهبان نمي‌پيچم؛ اما آنهايي كه در فتنه در جبهه معا Rating:
شما اینجا هستید:خانه » سیاسی » جواد لاریجانی: پرچمداران اصلاحات لیاقت شرکت در‌ انتخابات را ندارند

جواد لاریجانی: پرچمداران اصلاحات لیاقت شرکت در‌ انتخابات را ندارند

دبیر ستاد حقوق بشر قوه‌قضائیه با تاکید بر لزوم حساسیت نسبت به جبهه معارض داخلی گفت: نسخه‌ای برای دولت و شورای نگهبان نمی‌پیچم؛ اما آنهایی که در فتنه در جبهه معارض بودند، لیاقت مشارکت در انتخابات را ندارند.

به گزارش دانش روز به نقل از ایسنا، محمدجواد لاریجانی طی سخنانی در اولین نشست هم‌افزایی مشترک نمایندگان وزیر علوم و هیات‌های نظارت بر تشکل‌های اسلامی و معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های سراسر کشور با اشاره به جبهه معارض داخلی به عنوان جبهه‌ای خطرناک که دشمن آن را در جامعه ایجاد کرده است، ادامه داد: اصولگرایان ما جبهه قابلی هستند، اما در میان اصولگرایان نیز افرادی داشتیم که در مقابله با فتنه کوتاه آمدند. وی تاکید کرد: نسخه‌ای برای دولت و شورای نگهبان نمی‌پیچم، اما افرادی که پرچم اصلاحات را در دست گرفته‌اند، لیاقت شرکت در پروسه‌ انتخابات را ندارند؛ زیرا این افراد به اصل نظام قائل نیستند و سکولارند. لاریجانی اضافه کرد: این افراد، فرصت‌طلب هستند؛ زیرا در دامن غرب رفتند و هیچ توضیحی در قبال راهپیمایی علیه ولایت مطلقه فقیه ارائه نکردند. وی با بیان اینکه در فتنه ۸۸ علیه ملت ایران جنایت شد، افزود: نسبت به مصالح نظام جمهوری اسلامی نیز بزرگ‌ترین خیانت‌ها اتفاق افتاد. لاریجانی با بیان اینکه آنان در انتخاباتی قانونی شرکت کردند، خاطرنشان کرد: در این زمینه بهترین میدان رقابت را صداوسیما گذاشت؛ اما از شور و هیجان انتخابات علیه نظام استفاده شد که این خود یک کودتا است.


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا