سپاهان در خانه راه آهن متوقف شد، تیم دایی همچنان فانوس بدست است Reviewed by Momizat on . یازدهمین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با تساوی دو تیم راه آهن شهرری و سپاهان اصفهان آغاز شد.. به گزارش دانش روز به نقل از مهر، هفته یازدهم مس یازدهمین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با تساوی دو تیم راه آهن شهرری و سپاهان اصفهان آغاز شد.. به گزارش دانش روز به نقل از مهر، هفته یازدهم مس Rating:
شما اینجا هستید:خانه » ورزشی » سپاهان در خانه راه آهن متوقف شد، تیم دایی همچنان فانوس بدست است

سپاهان در خانه راه آهن متوقف شد، تیم دایی همچنان فانوس بدست است

یازدهمین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با تساوی دو تیم راه آهن شهرری و سپاهان اصفهان آغاز شد..
به گزارش دانش روز به نقل از مهر، هفته یازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵:۳۰ امروز پنجشنبه با برگزاری یک دیدار بین تیم‌های راه آهن شهرری و سپاهان اصفهان آغاز شد.

این بازی که در ورزشگاه اکباتان تهران برگزار شد با نتیجه تساوی یک بریک به اتمام رسید و دو تیم به تقسیم امتیاز رضایت دادند. در این بازی ابتدا تیم سپاهان با گلزنی فابیو جانواریو در دقیقه ۱۵ از میزبان خود پیش افتاد و با گلی که میرهانی هاشمی در دقیقه ۱۷ به ثمر رساند کار دو تیم به تساوی کشیده شد.

قضاوت دیدار راه آهن شهرری – سپاهان اصفهان برعهده محسن قهرمانی بود. او در این بازی به احمد جمشیدیان، مهدی جعفرپور و هاشم بیک‌زاده از تیم سپاهان کارت زرد نشان داد.

با تساوی در بازی امروز تیم سپاهان ۱۸ امتیازی شد و از رده پنجم جدول ارتقا پیدا نکرد و راه آهن شهرری نیز با ۱۰ امتیاز در رده شانزدهم جدول باقی ماند.


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا