مذاکره شریعتمداری با اصلاح‌طلبان برای ائتلاف

وزیر بازرگانی دولت اصلاحات گفت: من با اکثر اصلاح طلبانی که دلشان در گرو عشق به نظام است و جمهوری اسلامی ایران را با همین قواره می خواهند مذاکره کرده ام که شرایطی را فراهم کنند که من به عنوان یک فرد مسئول در جهت ایجاد این وفاق این جبهه حرکت کنم.
به گزارش مهر، شریعتمداری وزیر سابق بازرگانی با حضور در جمع راهپیمایان 22 بهمن در جمع خبرنگاران درباره ائتلاف و وحدت برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: ائتلاف بین گروه های سیاسی و فکری را به نفع جامعه می دانم و تصور می کنم ایجاد چنین وحدتی بین سطوح مختلف در جامعه چه در بین اصولگرایان و چه اصلاح طلبان و کسانی که معتقد به حفظ جمهوری اسلامی ایران به همین قواره فعلی هستند حرکت رو به رشد  انقلاب اسلامی را نشان می دهد.
وی افزود: من به عنوان یک شهروند به این مساله معتقد هستم و در این جهت تلاش می کنم. اما اینکه این مساله  تا چه اندازه به موفقیت بیانجامد را خدا می داند.
شریعتمداری گفت: من با اکثر اصلاح طلبانی که دلشان در گرو عشق به نظام است و جمهوری اسلامی ایران را با همین قواره می خواهند مذاکره کرده ام که شرایطی را فراهم کنند که من به عنوان یک فرد مسئول در جهت ایجاد این وفاق این جبهه حرکت کنم.
وی در پاسخ به سوال دیگری که چه کسانی برای این ائتلاف اعلام آمادگی کرده اند گفت:  هنوز کسی اعلام آمادگی نکرده و ما در مرحله مقدماتی هستیم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا نجفی و جهانگیری به عنوان کاندیدا معرفی می شوند، گفت: اجازه بدهید اسم نبریم.
شریعتمداری در پاسخ به این سوال که با توجه به نزدیک شدن انتخابات ریاست جمهوری وظیفه مسئولان برای حفظ آرامش در نظام چیست، گفت: فکر می کنم نمره مردم 20 است اما مسئولین باید در رفتار خود تجدید نظر کنند و انشقاقی را که به منصه ظهور رساندند و تلاش می کنند که نشان دهند، بپوشانند.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *