مطهری: مشایی کرامت هایی از قبیل پیشگویی نشان داده است

سایت خبری الف، وابسته به احمد توکلی نوشت: علی مطهری در پاسخ به این سوال که «به نظر شما آیا مشایی واقعا احمدی‌نژاد را طلسم یا جادو کرده است؟ اگر مشایی با ماورا در ارتباط است پس چرا روحانیان بزرگ قم نمی توانند او را در ارتباط با ماورا شکست دهند و رسوا کنند؟» گفت: مشایی اعتقادات ویژه‌ای درباره انسان و رابطه او با خدا و درباره انسان کامل و امام زمان دارد که آقای احمدی‌نژاد این عقاید را پذیرفته است و در صحبت‌های ایشان هویدا است.

دانش روز – خسرو یعقوبی: نماینده تهران در مجلس افزود: قاعدتا آقای مشایی کرامت‌هایی از قبیل پیشگویی نشان داده است که اعتماد آقای احمدی‌نژاد را جلب کرده است، ولی این کرامت‌ها دلیل بر این نیست که شخص صاحب‌کرامت مرجع فکری انسان واقع شود. مرتاضان هندی هم با یک اشاره قطار را از حرکت باز می‌دارند، آیا ما مجازیم که عقاید و راه و روش زندگی خود را از آنها بیاموزیم؟!
وی تصریح کرد: مسائل را نباید با هم مخلوط کرد. خداوند اجر هیچ‌کس را ضایع نمی‌کند، هر کس ریاضت بکشد خداوند قدرت روحی به او عطا می‌کند. این به این معنی نیست که همه افکار و رفتار آن شخص درست است. البته ریاضت اسلامی همان عبادت و توجه به خداست.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
خبرنامه