هشدار تند سردار باقرزاده به شورای شهر: مردم سکوت نخواهندکرد

وضع فعلی میدان انقلاب اسلامی قریب یک سال و نیم است که پس از هشدار رسانه‌هاو واکنش مسئولین به حال خود رها شده است. درچنین شرایطی اگر همچنان مسئولین ودست اندر‌کاران کوتاهی کنند، مردم سکوت نخواهند کردوخود وارد صحنه خواند شد.

دانش روز – خسرو یعقوبی: به گزارش جهان به نقل از پایگاه خبری انصارحزب الله پس از درج گزارشی با عنوان «شیطان را از میدان انقلاب اخراج کنید» در شماره ۶۴۵ هفته نامه یالثارات، که به بی‌توجهی یک سال و نیمه مسئولین در قبال نقش صدها ستاره داوود در سازه جدید میدان انقلاب می‌پرداخت، این موضوع با اظهار بی‌اطلاعی نایب رئیس دو کمیسیون فرهنگی وامنیت ملی روبرو شد، اما آقای آرین‌منش نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی قول پیگیری این مسئله را در جلسه سه‌شنبه مورخ دهم آبان ماه جاری کمیسیون فرهنگی به خبرنگار یالثارات داد. البته به دلیل اینکه شماره ۶۴۶ این هفته‌نامه در روز برگزاری این جلسه به چاپ می‌رسد لذا فعلاً خبری از نتیجه این جلسه برای استحضار خوانندگان محترم در دست نیست.

ارائه مستندات پیگیری از سوی بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس
در این رابطه گفتنی است پس از درج گزارش مذکور، از سوی بنیاد حفظ ارزشهای دفاع مقدس با هفته‌نامه یالثارات تماسی حاصل وبه اطلاع روابط عمومی این هفته‌نامه رسید که پیش از این و در ابتدای کشف ستاره‌های داوود در نقش سازه جدید میدان انقلاب، بنیاد حفظ ارزشهای دفاع مقدس، بلافاصله اقدامات لازم برای حذف این نقش و درج نقشی در خور جایگاه این میدان را آغاز نموده و رایزنی‌های لازم را با شهرداری تهران به انجام رسانیده است.

طرح برگزیده عاشورائیان جایگزینی برای ستاره‌های داوود
در این راستا مستنداتی از سوی سازمان مذکور به این هفته نامه ارائه شدکه مطابق آن در مورخه دوم دی ماه ۸۹ طی یک نامه ای به شماره ۱۱۹/م/پ و پیوست آن طرح برگزیده بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس برای جایگزینی در میدان انقلاب تهران به شهردار تهران آقای قالیباف ارائه گردیده است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
خبرنامه