ونگر با فرگوسن ابراز همدردی کرد

آرسن ونگر سرمربي آرسنال با سر الکس فرگوسن پس از شکست سنگين در شهرآورد  منچستر ابراز همدردي کرد و گفت: شرايط روحي سرمربي منچستريونايتد را به خوبي درک مي کند.

به گزارش دانش روز به نقل از اسکاي اسپورت، منچستريونايتد روز گذشته در شهرآورد منچستر برابر منچسترسيتي ناباورانه متحمل شکستي سنگين شد و 1-6 باخت.
چندي پيش که آرسنال در شرايط نابساماني بسر مي برد و ونگر آماج حملات رسانه ها بود؛ فرگوسن از اين سرمربي فرانسوي حمايت کرد.
به نظر مي رسد اکنون نوبت به ونگر رسيده تا در اين شرايط به حمايت هاي فرگوسن پاسخ دهد.
ونگر که کمتر از دو ماه پيش همراه با آرسنال در اولد ترافورد متحمل شکستي سنگين شد به خوبي شرايط پس از شکست سنگين را درک مي کند.
در آن ديدار شاگردان فرگوسن تيم ونگر را با نتيجه 2-8 در هم کوبيدند.
وي گفت: چنين نتيجه اي يک شگفتي است.تيم راگبي فرانسه هم نزديک به همين تعداد گل وارد دروازه نيوزيلند در فينال جام جهاني راگبي کرد که آن هم مايه تعجب بود.
سرمربي آرسنال افزود:درست مشابه باخت 2-8 ما برابر منچستريونايتد بود؛ در چنين بازي هايي تعداد گل ها مهم نيست؛ مهم آن است که اتفاقي خاص رخ داده که به چنين نتيجه اي انجاميده است.
ونگر گفت: وقتي شما در يک سوي ميدان هستيد و ناگزيريد ده نفره به تيمي خوب حمله کنيد مسلم است که آسيب پذير خواهيد بود.درچنين شرايطي شما صرفا سه امتياز از دست نمي دهيد؛ بلکه بايد تا مدتها با رنج روحي اين شکست دست و پنجه نرم کنيد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *