ونگر با فرگوسن ابراز همدردی کرد

آرسن ونگر سرمربی آرسنال با سر الکس فرگوسن پس از شکست سنگین در شهرآورد  منچستر ابراز همدردی کرد و گفت: شرایط روحی سرمربی منچستریونایتد را به خوبی درک می کند.

به گزارش دانش روز به نقل از اسکای اسپورت، منچستریونایتد روز گذشته در شهرآورد منچستر برابر منچسترسیتی ناباورانه متحمل شکستی سنگین شد و ۱-۶ باخت.
چندی پیش که آرسنال در شرایط نابسامانی بسر می برد و ونگر آماج حملات رسانه ها بود؛ فرگوسن از این سرمربی فرانسوی حمایت کرد.
به نظر می رسد اکنون نوبت به ونگر رسیده تا در این شرایط به حمایت های فرگوسن پاسخ دهد.
ونگر که کمتر از دو ماه پیش همراه با آرسنال در اولد ترافورد متحمل شکستی سنگین شد به خوبی شرایط پس از شکست سنگین را درک می کند.
در آن دیدار شاگردان فرگوسن تیم ونگر را با نتیجه ۲-۸ در هم کوبیدند.
وی گفت: چنین نتیجه ای یک شگفتی است.تیم راگبی فرانسه هم نزدیک به همین تعداد گل وارد دروازه نیوزیلند در فینال جام جهانی راگبی کرد که آن هم مایه تعجب بود.
سرمربی آرسنال افزود:درست مشابه باخت ۲-۸ ما برابر منچستریونایتد بود؛ در چنین بازی هایی تعداد گل ها مهم نیست؛ مهم آن است که اتفاقی خاص رخ داده که به چنین نتیجه ای انجامیده است.
ونگر گفت: وقتی شما در یک سوی میدان هستید و ناگزیرید ده نفره به تیمی خوب حمله کنید مسلم است که آسیب پذیر خواهید بود.درچنین شرایطی شما صرفا سه امتیاز از دست نمی دهید؛ بلکه باید تا مدتها با رنج روحی این شکست دست و پنجه نرم کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.