پاسخ منفی عابدزاده برای همکاری با استیلی Reviewed by Momizat on . در حالي كه استيلي از آمدن احمدرضا عابدزاده به پرسپوليس به عنوان مربي دروازه‌بانان خبر داده بود، دروازه‌بان دهه 70 پرسپوليس مي‌گويد نه تنها به عنوان مربي‌ دروازه در حالي كه استيلي از آمدن احمدرضا عابدزاده به پرسپوليس به عنوان مربي دروازه‌بانان خبر داده بود، دروازه‌بان دهه 70 پرسپوليس مي‌گويد نه تنها به عنوان مربي‌ دروازه Rating:
شما اینجا هستید:خانه » ورزشی » پاسخ منفی عابدزاده برای همکاری با استیلی

پاسخ منفی عابدزاده برای همکاری با استیلی

در حالی که استیلی از آمدن احمدرضا عابدزاده به پرسپولیس به عنوان مربی دروازه‌بانان خبر داده بود، دروازه‌بان دهه ۷۰ پرسپولیس می‌گوید نه تنها به عنوان مربی‌ دروازه‌بانان به پرسپولیس نمی‌آید، بلکه حتی حاضر نیست با استیلی کار کند.

پاسخ منفی عابدزاده برای همکاری با استیلی - دانش روز - خسرو یعقوبی

احمدرضا عابدزاده در گفت‌و‌گو با ایسنا درباره اینکه استیلی گفته است از این پس او به عنوان مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس فعالیت خواهد کرد، گفت: من پنج‌شنبه هفته گذشته نماینده خود را نزد علی پروین فرستادم که در جلسه‌ای شرایط حضور من در پرسپولیس را برای او بازگو کند که آنها در آن جلسه به یک توافق ضمنی هم رسیدند و پس از آن بنا شد که من برای انجام صحبت‌های نهایی در جلسه‌ای با پروین و رویانیان شرکت کنم. عابدزاده ادامه داد: همان زمان قرار شد که شنبه یا یکشنبه همین هفته به من زمان جلسه را اعلام کنند که کارها نهایی شود، اما خبری از آنها نشد و تا الان هم جلسه‌ای برگزار نشده است. اما روز پنج‌شنبه ناگهان حمید استیلی در اخبار اعلام کرد که من به عنوان مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس انتخاب شدم، در صورتی که نماینده من در همان جلسه‌ای که با پروین داشته به او گفته است که من به عنوان مربی دروازه‌بانان با پرسپولیس کار نخواهم کرد و روی این موضوع هم توافق کرده بودند. حتی نماینده من به پروین گفته بوده که به عنوان مربی می‌آیم، اما دروازه‌بان‌ها را هم تمرین می‌دهم. وی با اشاره به اینکه پیش از این هم گفته بودم که با استیلی کار نمی‌کنم گفت: نماینده من در همان جلسه به پروین اعلام کرده که من با استیلی کار نمی‌کنم و فقط با آمدن مربی خارجی دستیار او می‌شوم.


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا