3 شرط سپاه برای بازگشت اصلاح‌طلبان به عرصه سیاسی

باشگاه خبرنگاران جوان (وابسته به صدا و سیما) نوشت: نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران برای بازگشت اصلاح‌طلبان به عرصه انتخابات آینده ریاست‌جمهوری سه شرط گذاشت.


حجت‌الاسلام‌والمسلمين علي سعيدي با بيان اينکه جريان اصلاحات نتوانست آراي لازم مردم را براي پيروزي در انتخابات 88 به دست آورد، گفت: پس از شکست اصلاح‌طلبان در انتخابات، آنها حاضر به قبول واقعيت نشده و با عنوان کردن بحث تقلب در انتخابات و عدول از قانون اساسي، زمينه تشويش در کشور و سوءاستفاده بيگانگان را فراهم کردند.

وي تبديل رقابت قانوني انتخابات به فتنه‌اي عميق را ناشي از قانون‌گريزي اصلاح‌طلبان دانست و افزود: راه‌هايي براي بازگشت به نظام براي افرادي که در جريان فتنه سکوت کرده يا به طور غيرمستقيم در مقاطعي از آن حمايت کردند وجود دارد. نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران ادامه داد: اين افراد با توبه، اقرار آشکار به اشتباهات خود و تعهد به پذيرش اصول و مباني نظام مي‌توانند راه خود را براي ورود به عرصه‌هاي اجتماعي و سياسي در کشور باز کنند.
سعيدي تصريح کرد: با توجه به روحيات خاتمي، در برزخ قرار داشتن وي در فتنه 88 مشهود بود، البته ملاقات با جورج سورس و سپردن امور کشور به دست نااهلان در دوران حکومتش از نقاط ضعف و انحراف وي به شمار مي‌رود که با عذرخواهي از ملت ايران و خودداري از تکرار اشتباهات گذشته، قابل اغماض خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *