تحلیل تکنیکال طلا ,تحولات قیمت از دید اف ایکس امپایر

عالم اقتصاد – تازه ترین تحلیل تکنیکال اف ایکس امپایر نشان می دهد که بازار جهانی طلا برای نزدیک شدن به کانال ۱۴۰۰ دلاری آماده می شود.

به گزارش پایگاه اینترنتی اف ایکس امپایر، با شکسته شدن سطح مقاومتی ۱۳۶۰ دلاری و افزایش چشمگیر قیمت طلا در ساعات اخیر به نظر می رسد قیمت این فلز گرانبها برای شکستن سطح ۱۴۰۰ دلاری بیش از هر زمان دیگری آماده شده است.
عالم اقتصاد - تحلیل تکنیکال طلا, تحلیل تکنیکال طلای جهانی, تحلیل تکنیکال طلا ابطحی, تحلیل تکنیکال طلا, تحلیل تکنیکال طلا و ارز, تحلیل تکنیکال طلا روزانه, تحلیل تکنیکال طلا چیست, تحلیل تکنیکال طلا و سکه, تحلیل تکنیکال طلا فارکس, تحلیل تکنیکال طلا نقره نفتبر اساس این گزارش تحلیل تکنیکال نشان می دهد که سطح مقاومتی بعدی برای قیمت طلا ۱۴۰۰ دلار خواهد بود و در صورت شکسته شدن این سطح سرمایه گذاران بیشتری برای خرید طلا به بازار هجوم خواهند آورد.

تحلیل تکنیکال طلا

تشدید بحران اوکراین و تنش در روابط روسیه و غرب می تواند بر تحولات قیمت طلا در روزهای آینده تاثیر زیادی داشته باشد.
به اعتقاد کارشناسان اقتصادی سطح حمایتی قیمت طلا نیز در شرایط فعلی ۱۳۵۰ دلار خواهد بود و کاهش قیمت به زیر این سطح فرصت بسیار مناسبی برای خرید به شمار خواهد رفت.
به باور تحلیلگران قیمت طلا به سوی سطح ۱۵۰۰ دلاری در بلندمدت در حال حرکت است ولی این روند بستگی زیادی به وضعیت اقتصادی آمریکا و چین و تحولات اوکراین و روسیه خواهد داشت.
به گزارش طلا ، برگزاری نشست هفته آینده فدرال رزرو آمریکا نیز می تواند تاحد زیادی روند تحولات قیمت طلا را مشخص کند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
خبرنامه