حرکت بازار مخالفت جهت بانک‌مرکزی

آرامش بازار سکه در آستانه عیدغدیر
قیمت سکه ها امروز در بازار در حالی تا حدودی کاهش یافته که نرخ برخی از سکه های بانکی توسط بانک مرکزی با افزایش مواجه شده است، همچنین نرخ دلار در بازار آزاد ۱۳۳۳ تومان است.

دانش روز – خسرو یعقوبی : به گزارش مهر، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز دوشنبه ۶۲۷ هزار تومان، طرح جدید ۶۱۷ هزار تومان، نیم سکه ۲۹۹ هزار تومان، ربع سکه ۱۵۲ هزار تومان و گرمی ۸۰ هزار تومان است.

این قیمتها دیروز به ترتیب ۶۲۷ هزار تومان، ۶۱۸ هزار تومان، ۳۰۰ هزار تومان، ۱۵۳ هزار تومان و۸۱ هزار تومان بودند براین اساس قیمت برخی از سکه ها امروز در بازار کاهش یافته است.

بانک مرکزی قیمت سکه طرح جدید را امروز برای عرضه در شعب بانکی۶۱۰ هزار و ۴۸۰ تومان، نیم سکه را ۲۹۶ هزار و ۴۰۰ تومان، ربع سکه را ۱۵۱ هزار و ۳۲۰ تومان و گرمی را ۷۷ هزار و ۴۸۰ تومان تعیین کرد.

این نرخها دیروز به ترتیب ۶۰۸ هزار و ۹۲۰ تومان، ۲۹۵ هزار و ۳۶۰ تومان، ۱۴۹ هزار و ۷۶۰ تومان و ۷۷ هزار و ۴۸۰ تومان بود، براین اساس بانک مرکزی امروز نرخی از سکه ها را افزایش داده است.

نرخ هر اونس طلا امروز در بازارهای جهانی ۱۷۷۸ دلار و هر گرم طلای زرد ۱۸ عیار در بازار داخلی ۵۶ هزار و ۷۹۰ تومان است.

صرافان بازار ارز قیمت هر دلار آزاد را ۱۳۳۳ تومان و هر یورو را ۱۸۵۷ تومان اعلام کردند، این در حالی است که بانک مرکزی قیمت رسمی دلار را با روندی کاهشی ۱۰۸۱ تومان و هر یورو را ۱۴۹۰ تومان اعلام کرد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
خبرنامه