پیش‌بینی نیمه‌رسمی از قیمت مسکن Reviewed by Momizat on . مهدی هاشمی، در نشست خبری روز گذشته خود با خبرنگاران، در خصوص پیش‌بینی آینده مسکن اعلام کرد: مشکلی که طی یک سال بازار مسکن را با چند بار افزایش قیمت روبه‌رو کرد مهدی هاشمی، در نشست خبری روز گذشته خود با خبرنگاران، در خصوص پیش‌بینی آینده مسکن اعلام کرد: مشکلی که طی یک سال بازار مسکن را با چند بار افزایش قیمت روبه‌رو کرد Rating:
شما اینجا هستید:خانه » اقتصادی » پیش‌بینی نیمه‌رسمی از قیمت مسکن

پیش‌بینی نیمه‌رسمی از قیمت مسکن

مهدی هاشمی، در نشست خبری روز گذشته خود با خبرنگاران، در خصوص پیش‌بینی آینده مسکن اعلام کرد: مشکلی که طی یک سال بازار مسکن را با چند بار افزایش قیمت روبه‌رو کرد به دلیل گرایش بخش عمده‌ای از سرمایه‌های بخش مسکن به بازارهای همجوار مانند ارز، طلا و خودرو بود.
دنیای اقتصاد – خسرو یعقوبی : رییس سازمان نظام مهندسی تهران ادامه داد: علاوه بر این، زمانی که می‌خواهند نرخ سود منطقی سازندگان مسکن را با فشار کاهش دهند و پایین نگه دارند طبیعی است که سرمایه‌ها جذب بازارهای جذاب‌تر می‌شود که همین امر باعث ایجاد بحران ساخت و ساز و همینطور افزایش قیمت‌ها طی یک سال گذشته شد.
وی تاکید کرد: اما، با توجه به اینکه قیمت مسکن طی یک سال اخیر در چند مقطع به حداکثر رشد قیمتی خود رسیده است، انتظار می‌رود سال آینده، سال ثبات و آرامش قیمت‌ها باشد و ساخت و ساز هم رونق بیشتری بگیرد.


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا