کاهش قیمت مسکن در تهران ادامه می یابد؟

بازار مسکن این روزها کاهش قیمت ها را پس از مدت ها تجربه می کند و همین موضوع امید مردم برای ارزان شدن مسکن را بیشتر کرده است.

کاهش قیمت مسکن در تهران ادامه می یابد؟

, کاهش قیمت مسکن, کاهش قیمت مسکن در تهران, کاهش قیمت مسکن در سال 92, کاهش قیمت مسکن در سال آینده, کاهش قیمت مسکن 91, قيمت مسكن در تهران, قيمت مسكن در كرج, قيمت مسكن در سال 92, قيمت مسكن شيراز, قيمت مسكن در اهواز, قيمت مسكن در رشت, قيمت مسكن در شيراز, منبع : دکتر مانی, کاهش قیمت مسکن در تهران ادامه می یابد؟ - عالم اقتصاددر شرایطی که روند قیمت ها در بازار کاهشی است و احتمال ادامه دار بودن این روند نیز وجود دارد تعادل در بازار از بین رفته و فروشندگان به دلیل نگرانی از کاهش قیمت ها به دنبال مشتری هستند و متقاضیان نیز به دلیل امیدواری به آینده از خرید در بازار منصرف شده اند.
عالم اقتصاد – البته طی ماه های گذشته به واسطه نا امیدی برای کاهش قیمت ها مردم به دلیل نگرانی از آینده بازار مسکن، به دنبال خرید بودند و فروشندگان نیز به دلیل احتمال افزایش قیمت ها و کسب سود بیشتر از فروش مسکن خودداری می کردند.
این در شرایطی است که مصطفی قلی خسروی رییس اتحادیه کشوری مشاوران املاک اعلام کرده است که قیمت مسکن در سال گذشته با حباب 20 درصدی رو به رو شد و این موضوع نگرانی هایی را در بازار مسکن ایجاد کرد.
عالم اقتصاد , اخبار , اتفاق , اخبار اقتصاد و بازار , اخبار ارز , اخبار بانک خبر , بورس , اخبار خودرو اخبار , دیجیتال , اخبار سکه و طلا , اخبار مسکن , اخبار نفت , اخبار بین الملل, اخبار جالب, اخبار جذاب و خواندنی , اخبار سیاسی , اخبار دولت , اخبار سیاسی , اخبار سیاست خارجی , سیاست داخلی , اخبار مجلس , اخبار نظامی , اخبار فرهنگی , اخبار اجتماع اخبار , رسانه و مطبوعات اخبار , سینما و تلویزیون , اخبار ورزشی , اخبار ویژه , تازه ترين اخبار ورزشي , آخرین حوادث تهران , خبر های سایت حوادث خبری , اخبار سياسي و اقتصادي ايران , آخرین اخبار ایران , آسياي مرکزي و خبر جهان , اخبار کشور , سايت تحلیل خبر دنیای اقتصاد , کليپ فارسي , اخبار ايران , آخرين نتايج , اخبار فوري , فوتبال ايران و جهان , گزارش تصويری Economy World, Economy World Agency , Persian Clip , economyworld.ir , Persian news , economy world.irوی تاکید کرد: از ابتدای سال تا کنون حدود 9 درصد از این حباب ایجاد شده در سال گذشته برطرف شده است و شاهد افت قیمت ها هستیم.

ارزانی 11درصدی مسکن در 2 ماه آینده؟!

رییس اتحادیه کشوری مشاوران املاک تصریح کرد: از حباب قیمتی ایجاد شده در سال گذشته 11 درصد باقی مانده است که امیدواریم طی 2 ماه آینده برطرف شود و باز هم شاهد افت قیمت ها باشیم.
به گزارش نامه، هم اکنون در شرایطی که توجه به موضوع مسکن یکی از اولویت های وزارت راه و شهرسازی دولت یازدهم است و این وزارتخانه برای مشکلات مسکن تدابیر ویژه ای همچون استفاده از بخش خصوصی را اتخاذ کرده است و همچنین این موضوع که تا دو ماه آینده حباب بازار مسکن به طور کامل برطرف خواهد شد باید دید که بازار مسکن به تعادل خواهد رسید یا باز هم مشکلات در این بازار وجود خواهند داشت.

, کاهش قیمت مسکن, کاهش قیمت مسکن در تهران, کاهش قیمت مسکن در سال 92, کاهش قیمت مسکن در سال آینده, کاهش قیمت مسکن 91, قيمت مسكن در تهران, قيمت مسكن در كرج, قيمت مسكن در سال 92, قيمت مسكن شيراز, قيمت مسكن در اهواز, قيمت مسكن در رشت, قيمت مسكن در شيراز, منبع : دکتر مانی, کاهش قیمت مسکن در تهران ادامه می یابد؟ - عالم اقتصادمنبع : دکتر مانی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *