کاهش ۲۵درصدی سکه و دلار با پیش‌فروش سکه Reviewed by Momizat on . یک کارشناس اقتصادی گفت: با آغاز پیش فروش سکه از سوی بانک مرکزی شاهد کاهش ۲۵ درصد قیمت سکه و دلار در بازار خواهیم بود. دنیای اقتصاد - خسرو یعقوبی - فرزان سهرابی یک کارشناس اقتصادی گفت: با آغاز پیش فروش سکه از سوی بانک مرکزی شاهد کاهش ۲۵ درصد قیمت سکه و دلار در بازار خواهیم بود. دنیای اقتصاد - خسرو یعقوبی - فرزان سهرابی Rating:
شما اینجا هستید:خانه » اقتصادی » ارز طلا و سکه » کاهش ۲۵درصدی سکه و دلار با پیش‌فروش سکه

کاهش ۲۵درصدی سکه و دلار با پیش‌فروش سکه

یک کارشناس اقتصادی گفت: با آغاز پیش فروش سکه از سوی بانک مرکزی شاهد کاهش ۲۵ درصد قیمت سکه و دلار در بازار خواهیم بود.
کاهش ۲۵درصدی سکه و دلار با پیش‌فروش سکه

دنیای اقتصاد – خسرو یعقوبی – فرزان سهرابی کارشناس اقتصادی گفت : سال گذشته که بانک مرکزی سکه‌ پیش فروش کرد در مدت ۵ تا ۶ ماه زمانی که برای تحویل در نظر گرفته بود، نوسان قیمت طلا عدد چشمگیری نبود و انس جهانی طلا بین ۲۰۰ دلار نوسان داشت که این رقم معادل همان ۱۸ درصد تخفیفی است که بانک مرکزی اکنون اعلام کرده است.

این معامله گر بازار آتی اظهار داشت: تاکید می کنم خریداران باید شرایط را بسنجند و اگر پیش بینی کردند که نوسان قیمت کمتر از ۱۸ درصد باشد، قیمتی که بانک مرکزی اعلام کرده است قیمت خوبی است و در واقع پیش فروش با استقبال مواجه خواهد شد.

وی گفت: من نیز پیش بینی کرده بودم قیمت پیش فروش سکه روی ۹۸۰ تا یک میلیون تومان خواهد بود که به نظر می رسد با شروع پیش فروش، قیمت سکه تا یک میلیون ۲۰۰ هزار تومان و قیمت دلار نیز تا ۲۷۰۰ تومان در بازار کاهش یابد و از طرفی حتما شاهد کاهش قیمت طلا در بازار خواهیم بود.


کلمات کلیدی:

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا