قیمت طلا به ۱۴۳۰ دلار در هر اونس می رسد؟

عالم اقتصاد – تحلیلگر و کارشناس برجسته موسسه مالی آی آی تریدر پیش بینی کرد، در صورت برگزاری همه پرسی در شبه جزیره کریمه و تشدید بحران در روابط غرب و روسیه قیمت جهانی طلا به بیش از ۱۴۳۰ دلار خواهد رسید.

قیمت طلا بحران کریمه را به ۱۴۳۰ دلار خواهد رساند؟

عالم اقتصاد - بحران کریمه قیمت طلا, پیش بینی قیمت طلا و دلار, پیش بینی قیمت طلا و دلار در ایران, پیش بینی قیمت طلا در سال 93, پیش بینی قیمت طلا, پیش بینی قیمت طلا در سال 2014, پیش بینی قیمت طلا در هفته آینده, پیش بینی قیمت طلا در آینده, پیش بینی قیمت طلا تا پایان سال 92, پیش بینی قیمت طلای جهانی, پیش بینی قیمت طلا در ماههای آینده, پیش بینی قیمت طلا در سال 92, پیش بینی قیمت طلا در ماه آینده, پیش بینی نرخ طلا و دلار, پیش بینی قیمت دلار طلا, پیش بینی قیمت سکه و طلا و دلار, پیش بینی قیمت دلار و طلا در سال 92به گزارش سایت طلا به نقل از سی ان بی سی، تلاش های سیاسی برای حل و فصل بحران کریمه و اوکراین تاکنون به جایی نرسیده و امیدواری های ناچیزی وجود دارد که تنش در روابط آمریکا و روسیه طی روزهای آینده کاهش یابد. مذاکرات وزرای خارجه روسیه و آمریکا در شهر لندن نیز روز جمعه بدون نتیجه روشنی پایان یافته است.

بر اساس این گزارش “ریچ ایلسزین” کارشناس ارشد موسسه آی آی تریدر تصریح کرد، اخبار مربوط به کریمه طی هفته آینده بیشترین تاثیر را بر روند تحولات قیمت طلا خواهد داشت.

تنها ۱۰ درصد احتمال وجود دارد که بحران اوکراین و کریمه با راهکار سیاسی و مسالمت آمیز به پایان برسد و در غیر این صورت تشدید تنش در روابط مسکو و غرب موجب افزایش چشمگیر قیمت طلا خواهد شد.

وی افزود، در صورت تشدید خشونت ها در شبه جزیره کریمه و برگزاری همه پرسی پیوستن به روسیه قیمت طلا به بیش از ۱۴۲۰ تا ۱۴۳۰ دلار افزایش خواهد یافت. برخی کارشناسان اقتصادی نیز بر این باورند که اگر قیمت طلا نتواند سطح مقاومتی ۱۴۰۰ دلاری را بشکند بار دیگر با کاهش روبرو خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
خبرنامه