مشایی مستاجر،‌ مظلوم، با ایمان و شبیه احمدی‌نژاد است

روزنامه ایران از همان زمانی که شاهد ورود اسفندیار رحیم مشایی و حامیانش بوده تقریبا هر هفته حرکت جنجالی و تعجب برانگیزی در کارنامه اش ثبت کرده است. از جعل و تحریف خبر و مصاحبه گرفته تا انتشار ویژه نامه موهن.
دانش روز – خسرو یعقوبی : به گزارش جهان، این روزنامه که طیفی از منتقدان لقب بولتن جریان انحرافی را به آن داده اند، امروز هم در اقدامی تعجب برانگیز به سراغ با صاحبخانه آقای مشايي رفت تا رئیس دفتر رئیس جمهور را از پنجره ای جدید تعریف و تمجید کند.

علی اکبر جوانفکر که علاوه بر حبرگزاری ایرنا، مدیریت روزنامه ایران را هم بر عهده دارد، عنوان “گفت‌وگوي اختصاصي با صاحبخانه مهندس مشايي” را در صفحه نخست روزنامه نشانده و یک صفحه کامل را هم به این مصاحبه اختصاص داده است.

به نوشته روزنامه ایران مشایی مستاجر است. این روزنامه منطقه سکونت فرد جنجالی دولت را اعلام نکرده اما در توصیفی احساسی از محل زندگی او نوشته است: اینجاست که بهت و حیرت بر سرگشتگي ما مي‌افزايد. اینجا هیچ چیزش به شنیده‌ها نمی‌خورد. با خودم مي‌گویم با صد عکس و فیلم هم کسی باور نمی‌کند این ساختمان، منزلی است که مهندس‌مشایی در آن سکنی دارد.

این روزنامه به نقل از زن صاحبخانه نوشته است که مشایی “۲میلیون رهن” و “۸۰ هزار تومن اجاره” می دهد. سپس در ادامه سخنان او اضافه می کند “پول مهندس خیلی برکت دارد.”

در ادامه این مصاحبه بلند به نقل از پسر صاحبخانه عنوان شده است که “یکی از دلایلی که باعث شده ما در این بازه زمانی خانه‌مان را همچنان در اختیار مهندس قرار بدهیم، مظلومیت ایشان است. ما مي‌دانیم اگر بخواهیم ساختمان را از ایشان بگیریم، قطعاً حرف‌هايي در مي‌آورند که چه شد که پدر شهید اینها را بیرون کرد!”

خبرنگار روزنامه ایران در همین بین اضافه کرده که “مطمئنم خانواده مهندس هم حرف‌هاي زيادي براي گفتن دارند كه بايد مثل مهندس فعلاً سكوت پيشه كنند!”

همسر صاحبخانه در بخش دیگری از مصاحبه گفته است: وقتی مهندس رادیو پیام بود، خانم ایشان رادیو قرآن گوش مي‌کردند! روزنامه ایران به نقل از او نوشته است: مهندس خیلی آقای مظلومی هستند. من چند بار دیده‌ام که ایشان آخر شب رفته خرید کرده و تنهایی با کیسه اجناس خریداری شده برمي‌گردد خانه.

روزنامه ایران: احتمال ترور مشایی وجود دارد

روزنامه ایران در جریان همین حرف ها، حتی احتمال ترور مشایی را مطرح کرده و نوشته است که پسر صاحبخانه از سخنان مادرش “کمی برآشفته شده و مي‌خواهد که وارد ریز این جزئیات نشویم زیرا چند خیابان آن طرف‌تر یکی دیگر از سرداران ولایت «شهید صیاد شیرازی» به همین راحتی مورد هدف نفاق قرار گرفته و شهيد شده است.”

به نوشته این روزنامه “پسر این خانواده گفته است شباهت مشایی با احمدی نژاد “بسیار زیاد است.”

پسر خانواده همچنین در مورد دعای سمات و نماز شب مشایی که اخیرا توسط خود او رسانه ای و خبرساز شده بود، عنوان کرده است: من یک زمانی به یکی از دوستان گفتم من به عنوان یک بسیجی، عصر جمعه‌ها مشغول استراحت و تلویزیون دیدن هستم. چه بشود که جایی گیر بیفتم و یک دعای سماتی هم بخوانم. کسی که شما به او تهمت مي‌زنید، عصر هر جمعه دعای سمات مي‌خواند. ما در عصر تابستان، وقتی فضا ساکت است، صدای ایشان را مي‌شنیدیم و حتی پدرم مي‌رفت در اتاق زیرین و با مهندس دعا را تکرار مي‌کرد.

به نوشته روزنامه او در پاسخ به اینکه “به نظر شما چگونه (مشایی)این همه فشار را تحمل مي‌کنند؟” گفته است: “ايمان، این نشان دهنده ایمان این خانواده است. این تخریب‌ها فقط مربوط به دشمنان نیست!”

در ادامه این مصاحبه موضوع “عروسی دختر مشایی و پسر رئیس جمهور” مطرح و عنوان شده که بسیار ساده بوده است.

آن طور که روزنامه ایران نوشته اعضای خانواده درباره ارتباط مشایی با علوم غریبه و پیشگویی‌ گفته اند: ما که چیزی ندیدیم و نشنیدیم.

خبرنگار روزنامه ایران در پایان نوشته است: به نظر حرفی باقی نمانده. با قلبی که حالا خیلی بیش از قبل آرام شده، از خانواده شهید خداحافظی می‌کنیم و امیدواریم خون شهید ریکايي غبار فتنه نفاق را فرو بنشاند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *