پیش‌بینی‌ها از آینده طلای جهان Reviewed by Momizat on . به گزارش سايت شركت كارگزاري سي‌وو‌لكس كالا، با توجه به شواهد و اسيلاتورهاي موجود در تحليل تکنيکال، به نظر مي‌رسد روند بلند مدت طلا صعودي است، هرچند ممكن است طلا به گزارش سايت شركت كارگزاري سي‌وو‌لكس كالا، با توجه به شواهد و اسيلاتورهاي موجود در تحليل تکنيکال، به نظر مي‌رسد روند بلند مدت طلا صعودي است، هرچند ممكن است طلا Rating:
شما اینجا هستید:خانه » اقتصادی » ارز طلا و سکه » پیش‌بینی‌ها از آینده طلای جهان

پیش‌بینی‌ها از آینده طلای جهان

به گزارش سایت شرکت کارگزاری سی‌وو‌لکس کالا، با توجه به شواهد و اسیلاتورهای موجود در تحلیل تکنیکال، به نظر می‌رسد روند بلند مدت طلا صعودی است، هرچند ممکن است طلا در این بین اصلاح قیمت نیز داشته باشد.

برای هفته معاملاتی آتی این پیش‌بینی وجود دارد که به احتمال زیاد، طلا در این هفته با روندی صعودی همراه باشد. در این صورت اگر طلا بخواهد روندی افزایشی داشته باشد، قیمت آن با عبور از نزدیک‌ترین سطح مقاومتی مهم خود که ۱۶۸۰ دلار است به سطح مقاومت قیمتی ۱۷۰۰ دلار که مقاومت تاریخی طلا نیز محسوب می‌شود، رشد پیدا می‌کند در غیر ‌این صورت چنانچه طلا بخواهد روندی نزولی داشته باشد، در صورت عبور از ساپورت قیمتی ۱۶۳۵ دلار، احتمال اینکه قیمت آن به سطح حمایت قیمتی ۱۶۱۰ دلار به ازای هر اونس نزول پیدا کند، وجود دارد.


کلمات کلیدی:

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا